Zebra Perde son yıllarda çıkan perde çeşitlerinden en çok rağbet görenlerin başında gelir. Tek mekanizma da çift kat kumaş kullanılarak yapılır. Çalışma mantığı stor ile aynıdır. Tek fark zebra da iki kanat tül veya kumaş vardır. Dokuma kumaşı kalın ve şeffaf şeritler halinde dokunmuştur. Zincir hareketi ile bu dokunmuş alanlar hareket ettirilir. Böylelikle  hem tül hem güneşlik olarak kullanılabilir. Görsel bakımdan çok şık sonuçlar vermesine rağmen zebra perde temizliği oldukça zordur. İlk alındığında pek umursanmayan bu konu daha sonraları sorun yaşamanıza sebep olabilir.
 
Elde yıkamak zebra perde temizliği için önerilen bir yöntem değildir. Zira zebra perdelerin kumaşında kullanılan ve perdeye kendine özgü görünümünü kazandıran aprenin suyla temas ettiğinde bozulması riski söz konusudur.  Ayrıca uzun zamandır kullandığınız, oldukça kirlendiğini ve artık profesyonel bir temizliğe ihtiyacı olduğunu düşündüğünüz zebra perdelerinizi perde yıkama hizmeti veren profesyonel firmalara da teslim edebilirsiniz. Bu tip firmalar farklı dokulardaki kumaşları temizleyecek özel ürünlere ve donanıma sahiptir.
 
Sektöründe uzun senelerdir sizlere zebra perde yıkama konusunda profesyonel bir hizmet veren firmamıza ulaştıktan sona profesyonel ekibimiz adresinizden perdelerinizi yerinden söker daha sonra markalama işlemi yaparak yıkama için teslim alır.
 
Yıkanıp kurutma işlemi yapıldıktan sonra paketleme işlemi yapılır. Bilginiz dahilinde zebra perdeleriniz 8 saat içinde adresinizden alındığı yere getirilip montaj edilir. Teslimat süremiz en fazla 3 gündür.

HİZMET BÖLGEMİZ

BÖLGE: Ankara’nın Tüm İlçeleri

Tarih: Haftanın 7 Günü

İletişim: Halı yıkama, Perde yıkama için

(0 533) 662 99 51 ve (0 312) 336 68 93

numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.