Stor perdelerinizi mi kirlendi? Stor perdelerinizi mi yıkatacaksınız? Evlerimizin vazgeçilmezi olmazsa olmaz perdelerimizden, son zamanlarda oldukça moda olmuş stor perdeler, evimizin estetik görünümüne değer katmaktadır.
 
Stor perdeler yapısı itibari ile kullanımı ve oluşabilecek hatalarda tamiri kolay ve temiz kullanıldığı takdirde ömürleri uzun olan perdelerdir. Çok temiz kullanıldığında veya düzenli bir şekilde temizleme ve yıkama yapıldığında 10 yıla kadar kullanılabilmektedir.
 
Doğal olarak bu tür ihtiyaçların ardından farklı ihtiyaçlarında açığa çıkması kaçınılmaz oldu. Mesela stor perde hayatımıza girdikten sonra bunların yıkanması temizlenmesi monte edilmesi normal perdelere göre daha zor ve zahmetlidir. Kırışmamasına özen gösterilmelidir.
 
Perde Banyosu olarak stor perde yıkama hizmetimizde perdelerinizi titizlikle ve hijyenik olarak ultrasonic yıkama yöntemi ile yıkamaktayız.
 
Stor perde yıkama için özel ve temiz su ile yıkama işlemi yapılmaktadır yine yıkama tesislerimizde kurutma odalarında muhafaza edilmektedir. Kurutma işleminden sonra paketlenip profesyonel ekiplerimiz tarafında stor perdeleriniz yerine ücretsiz olarak monte edilir.

HİZMET BÖLGEMİZ

BÖLGE: Ankara’nın Tüm İlçeleri

Tarih: Haftanın 7 Günü

İletişim: Halı yıkama, Perde yıkama için

(0 533) 662 99 51 ve (0 312) 336 68 93

numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.