Koltuk, kelime anlamı olarak, ergonomik biçimde oturmayı kolaylaştırması ve kolların dayanması için tasarlanmış yan kısımlara sahip olması nedeniyle, kol kelimesinden yola çıkılarak oluşturulmuştur. Herkesin evinde, işyerinde bulunan bir eşyadır. Günlük hayatta çok sık kullanılır. Bu nedenle halı gibi toz, leke gibi kirlenmelere çok maruz kalır.

Sizlere önerimiz senede bir koltuklarınızda kir görmeseniz bile sağlıklı bir ortam için mutlaka yıkatmanız. Kirli bir halı size sadece görünüşte rahatsızlık verir ancak toz ve bakterilerin bulunduğu bir koltuk her gün ortamda sigara içilmiş gibi zarar verebilir. Çünkü halınızın üstüne basmayla kolay kolay kirler burnunuza kadar gelmez. Oysa koltuğunuzda her oturup kalktığınızda maytlar havaya kalkar. (Maytların varlığını en iyi ellerimizde ayaklarımızda aşırı kaşınma ile anlarız. Zararlı olmasının sebebi bu küçük böceklerin boylarından büyük hastalığa sebep olmalarıdır. Maytlar dünyada çoğu insanın hayatında büyük sorun olan Astım Hastalığının temel sebebidir.) İşte bu maytları koltuğunuzda daha çok solursunuz, bu solumuş olduğunuz hava başta astım olmak üzere yüzlerce pek çok hastalığı tetikleyebilir.

Yerinde koltuk yıkama teknolojimizle koltuklarınızı evinizde, işyerinizde oldukça kısa sürede temizliyoruz. Sizlerin görmek istediği temiz koltuklar çok kısa zamanda karşınızda oluyor. Hizmet almak çok kolay sitemizdeki randevu butonundan veya telefon numaralarımızdan bizlere ulaşarak hemen randevu talebinde bulunabilirsiniz.

Unutmayın koltuk yıkama sadece koltuklarınızın kirlendiği zaman değil (sıvı dökülmeleri, çocuk/yaşlı idrar kaçırmaları, kozmetik dökülmesi) belirli periyotlarla yapılması gereken çok önemli bir işlemdir.

HİZMET BÖLGEMİZ

BÖLGE: Ankara’nın Tüm İlçeleri

Tarih: Haftanın 7 Günü

İletişim: Halı yıkama, Perde yıkama için

(0 533) 662 99 51 ve (0 312) 336 68 93

numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.