PerdePerde

Hakkımızda

ANKARA’DA STOR PERDE TEMİZLİĞİ SORUN OLMAKTAN ÇIKTI.
Stor perdeler yapısı itibari ile kullanımı kolay ve temiz kullanıldığı takdirde ömürleri uzun olan perdelerdir. Çok temiz kullanıldığında ve düzenli bir şekilde temizleme yapıldığında 10 yıla kadar kullanılabilmektedir.Stor perdelerin hayatımıza girmesiyle birlikte monte edilmesi, yıkanması, temizlenmesi gibi pek çok durum oluşmaya başladı. Bu ihtiyaca cevap verebilmek adına 20 Yıllık tecrübemizle perde yıkamanın geldiği son nokta olan ‘’Ultrasonic Perde Temizliği’ni’’ bir araya getirip Ankara’da tüm bölgelere hizmet vermekten memnuniyet duyuyoruz.

Özellikle stor perde yıkama altyapı-teçhizat bakımından halı yıkama veya kuru temizleme işinden tamamen farklı bir iştir. Yurtdışından ithal ettiğimiz son sistem ultrasonic endüstriyel makinalarımızla perdelerinizi %100 antibakteriyel olarak yıkayıp ilk günkü temizliğiyle teslim ediyoruz. Elde yapılan temizliğe göre 16 kat etkili olan bu yıkama aynı zamanda tozlanma ve kirlenmeyi geciktiriyor.

Perde temizleme alanında tecrübeli personelimizle, perdelerinizi evinizden alıyoruz, temizleyip ücretsiz olarak yerine takıyoruz. Perdelerinizde firmamız tarafından kaynaklı herhangi bir sorun oluşması durumunda ise aynı marka, aynı kalite ürün ile birebir değişim garantisi veriyoruz.

Halı yıkama alanındaki son teknolojileri yakından takip eden firmamız, otomatik makinelerde el değmeden hijyenik ve derinlemesine temizlikle halılarınızda istediğiniz temizliği sağlıyor.