PerdePerde

Fiyatlarımız

Ankara’da tüm ilçelere halı yıkama, stor ve zebra perde yıkama, koltuk yıkama hizmeti vermekteyiz. Halı yıkama, perde yıkama ve koltuk yıkama hizmetlerimiz için bize internet sitemiz üzerinden veya telefon numaralarımız aracılığıyla ulaşıp randevu oluşturabilirsiniz.

Ödemelerinizi kapıda nakit veya kapıda kredi kartı ödemesi ile kolayca yapabilirsiniz.

Yikama_Fiyatlarimiz_Mayis_2017
 
 
 

Stor Perde Yıkama

Stor perde yıkama fiyatlarıyla uygun çözümler sunan firmamız stor perdelerinizi ücretsiz servis araçlarımızla evinizden veya iş yerinizden alarak hijyenik sağlıklı bir ortamda yıkayıp temizledikten sonra tekrar evinize/işyerinize perdelerinizi sorunsuz bir şekilde monte ediyor.
 
Stor Perde yıkaması dışında, zebra perde, katlamalı perde, tül perde, dikey perde, jaluzi, fon perde, kadife perde yıkama hizmetlerimizde bulunmaktadır.
 

Derinlemesine Temizlik

Stor perde yıkama için özel ve temiz su ile yıkama işlemi yapılmaktadır. Yine yıkama tesislerimizde kurutma odalarında muhafaza edilmekte, kurutma işleminden sonra paketlenir.

Benzersiz Fiyatımız

Perde yıkama hizmeti sunan firmalar arasında kendisine yakışan bir hizmet kalitesi ve teknolojik donanımıyla hizmet veren firmamız stor perde yıkama hizmetini m2’si 6TL’den yapmaktadır. Hizmetimize güveniyoruz; bu sebeple perdelerinizde bizden kaynaklı herhangi bir durumda aynısı ile değişim yapıyoruz.
 
 
 

Zebra Perde Yıkama

Zebra perdeler yaşama ve çalışma alanlarınızdaki renklerle uyum sağlayacak birçok renk alternatifine sahiptir. Mekanizmalı modellerinin çalışma mantığı stor perde çeşitlerinin mantığıyla aynı olan bu tip perdeler ayrıca simli veya sakallı görünümler de içerir. Yıkamak zebra perde temizliği için önerilen bir yöntem değildir. Zira zebra perdelerin kumaşında kullanılan ve perdeye kendine özgü görünümünü kazandıran aprenin suyla temas ettiğinde bozulması riski söz konusudur.

Zebra perdeler çift kat olması ve montajındaki zorluklar dolayısıyla yıkamaları çok güç perdelerdir. Bu sebepten dolayı müşterilerimizin zebra perde yıkama konusunda uzman ve profesyonel bir hizmet alması gerekmektedir.

Güvenli Temizlik

Zebra perde yıkamada kullanılan şampuanlarımız perdelerinizin mekanizmalarına zarar vermez hijyen kurallarına uygun yıkanır.

Benzersiz Fiyatımız

Zebra perde yıkama hizmeti sunan firmalar arasında kendisine yakışan bir hizmet kalitesi ve teknolojik donanımıyla hizmet veren firmamız zebra perde yıkama hizmetini m2’si 6TL’den yapmaktadır. Ücretsiz servisimizle kapınızdan alınan perdenizi profesyonel temizliğimiz sonrası kapınıza kadar teslim ediyoruz.
 

Halı Yıkama

Evde halı yıkayarak kaybettiğiniz zaman ve aldığınız diğer riskler düşünüldüğünde, profesyonel hizmet veren halı yıkama firmaları ile irtibata geçmeniz halı yıkama dertlerinizle kısa yoldan vedalaşmanızı sağlayacaktır.
 
Halı yıkama ile yalnızca halıda oluşan kir ve kötü kokular değil, ayrıca halı elyafında yer edinmiş mikroskobik organizmalar da temizlenmiş olmaktadır. Periyodik olarak halı temizliği, halının ömrünü uzatmaktadır.

Profesyonel Yıkama

Halı yıkama işlemi sırasında yalnızca halı yıkama şampuanı değil, her lekeye özel leke çıkarıcılar da kullanılır. Halı elyafı üzerinde kalıcı hale gelmeyen birçok leke, halı yıkama şampuanı ve leke çıkarıcı ürünler sayesinde halıdan tamamen çıkarılabilmektedir.

Benzersiz Fiyatımız

Halı yıkama hizmeti sunan firmalar arasında kendisine yakışan bir hizmet kalitesi ve teknolojik donanımıyla hizmet veren firmamız halı yıkama hizmetini m2’si 4TL’den yapmaktadır. Ücretsiz servisimizle kapınızdan alınan halılarınızı profesyonel temizliğimiz sonrası kapınıza kadar teslim ediyoruz.